menu
YCU 501 BK

Skręcany kabel USB C – USB C do synchronizacji i ładowania

  1. Odporne na splątanie
  2. Dwustronna konstrukcja typu C
  3. Aluminiowa obudowa i nylonowy oplot kabla

Do ciężarówki i torebki

Spędzasz większość czasu w drodze? Pamiętaj, że Twoje inteligentne urządzenia nie poradzą sobie bez prądu. Dlatego zabierz ze sobą kabel ładujący YENKEE YCU 501, dzięki któremu szybko i łatwo naładujesz swoją nawigację, telefon komórkowy lub laptop. Jednak jego największą zaletą jest rozmiar wynoszący zaledwie 40 cm, który można przedłużyć do 1,5 metra. Mieści się w plecaku, torebce lub schowku pasażera, dzięki czemu jest zawsze pod ręką.

Błyskawiczny transfer danych i ładowanie

Skręcany kabel YENKEE YCU 501 umożliwia transfer danych z prędkością do 480 Mbps i ładowanie z natężeniem do 3A. To wystarczy nie tylko do ładowania mniejszych urządzeń elektronicznych, ale dzięki mocy 60 W można też szybko naładować laptopa. Kabel posiada podwójne złącze USB Type-C, dzięki czemu po prostu podłączasz go do urządzenia i źródła zasilania i nie musisz analizować sposobu łączenia urządzeń.

Maksymalna ochrona zapewniająca długą żywotność

Nie musisz się martwić jak przechowywać kabel, aby nie uległ uszkodzeniu. Kabel skręcany YENKEE YCU 501 wytrzyma nawet najbardziej szorstkie traktowanie, ponieważ jest chroniony przez aluminiowy płaszcz i wytrzymały nylonowy oplot. Dzięki nim jest on nie tylko mocny i trwały, ale także elastyczny i nigdy się nie plącze. Dodatkowo osłony końcówek mają zwiększoną odporność mechaniczną, dzięki czemu są chronione przed pękaniem.
YCU 501 BK

Specyfikacje:

Szybkość transmisji danych do 480 Mb/s
Prąd ładowania do 20 V / 3 A
Moc do 60 W
Złącze USB C / USB C 
Minimalna długość 0,4 m
Maksymalna długość 1,5 m

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz