menu
YHP 3005

Słuchawki dla graczy GUERRILLA

  1. Agresywny design
  2. Ekstremalnie wygodne
  3. Czysty i precyzyjny dźwięk

Miłość od pierwszego wejrzenia - banał? Na pewno nie

Jesteśmy słuchawkami dla graczy YHP 3005 - GUERRILLA. Oprócz atrakcyjnego wyglądu, który się szybko nie opatrzy, mamy do zaoferowania o wiele więcej. Ekstremalny komfort, a przede wszystkim czysty i precyzyjny dźwięk. To właśnie te czynniki są kluczowe dla gracza na każdym polu bitwy.

Agresywny design

Połączenie niebieskiego i czarnego zawsze się świetnie sprawdza, nie inaczej jest w przypadku słuchawek GUERRILLA.  Nietypowy kształt w połączeniu z ciemnym designem uatrakcyjni miejsce, w którym przechodzisz do świata gier. Niebieska linia, wyznaczająca krawędzie słuchawek, dodaje całości dyskretnej elegancji. Agresywny design idealnie pasuje do innych akcesoriów dla graczy.

Dźwięk, który Cię urzeknie

Czy zachwycił Cię kiedyś precyzyjny i czysty dźwięk? Nie? Włóż nas na uszy. W pierwszych sekundach przeniesiemy Cię w inny wymiar. Jesteśmy idealnym wyborem do gier i słuchania muzyki. Dzięki ergonomicznym nausznikom wyróżnia nas też doskonała izolacja od otoczenia.

Intuicyjna obsługa

Najważniejszy dla gracza jest komfort i absolutny spokój, który pozwala skupić się na walce. Dlatego zaprojektowano nas tak, aby maksymalnie ułatwić obsługę. Zgodnie z Twoim gustem i w jednej chwili. Ustaw głośność przy pomocy pokrętła na kablu lub szybko wyłącz mikrofon przełącznikiem umieszczonym na regulatorze głośności.

Wygoda dla uszu

Ekstremalny komfort - to właśnie my. Czy często przerywałeś grę, żeby ściągnąć słuchawki ze względu na ból uszu? To już przeszłość. Ergonomiczne nauszniki eliminują nacisk i nieprzyjemny ból, spowodowany długim noszeniem słuchawek.
YHP 3005

Specyfikacje:

Wymiary głośnika Ф 40 mm
Impedancja 32 Ω ± 15 %
Czułość głośnika 108 ± 3 dB
Zakres częstotliwości 20 Hz - 20 kHz
Czułość mikrofonu -38 ± 3 dB
Impedancja mikrofonu 2,2 kiloomów
Długość kabla 2,1 m ± 15 %
Złącze audio 4-pinowe złącze jack 3,5 mm

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz