menu
YHP 07BT

Słuchawki True Wireless STELLAR

  1. Ekstremalnie wygodne
  2. Czysty i precyzyjny dźwięk
  3. Etui ładujące o dużej pojemności

Słuchaj muzyki bez granic 

Słuchawki TWS STELLAR YENKEE YHP 07BT są całkowicie bezprzewodowe. Dlatego nie powstrzymują Cię kable, gdy tylko musisz wstać od pracy. Zapewniają również swobodę ruchów podczas słuchania ulubionej muzyki. Parują się z Twoim urządzeniem za pomocą nowoczesnej technologii Bluetooth 5.3. Słuchawki STELLAR posiadają zintegrowane akumulatory, które wystarczają na 4 godziny aktywnego użytkowania. Następnie wystarczy naładować je w dołączonym etui transportowym o pojemności 250 mAh.


Lekkie, wygodne, uniwersalne 

Dzięki niewielkiej wadze każdej ze słuchawek (zaledwie 2 gramy), Twoje wrażenia słuchowe będą bardzo komfortowe. Niezależnie od tego, czy jesteś zagorzałym fanem e-sportu, czy po prostu lubisz grać po szkole lub pracy, potrzebujesz sprzętu, który poprawi Twoje wrażenia z każdego zwycięstwa drużyny. Słuchawki STELLAR YENKEE YHP 07BT oferują intuicyjne sterowanie dotykowe, które pozwala przełączać się między muzyką, połączeniami i innymi czynnościami za pomocą jednego dotknięcia palcem. Nie musisz poświęcać czasu na szukanie swojego telefonu.


Połączenia bez przerw 

Nic nie może zakłócać Twojej koncentracji podczas jazdy. Słuchawki TWS STELLAR YENKEE YHP 07BT idealnie nadają się do pracy w trybie głośnomówiącym. Posiadają wysokiej jakości podwójny mikrofon, który zapewnia świetną jakość dźwięku podczas rozmów. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, czy w pracy, możesz łatwo wykonywać połączenia. Dzięki wysokiej jakości bateriom Li-Pol nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć udział w spotkaniach firmowych, wykonać telefon z bliskimi lub przenieść się na łono natury.
YHP 07BT

Specifikace:

Bluetooth: BLE v5.3
Profile BT. HSP/HFP/A2DP/AVRCP
Obsługiwane kodeki Bluetooth: AAC/SBC
Zakres działania: <10m
Napięcie ładowania: DC 5 V (Typ C - przewodowy)
Czas ładowania: ≤ 1 h
Czas odtwarzania: ≤ 5 h + 15 h
Średnica głośników: 13 mm
Pasmo przenoszenia: 50Hz - 20kHz
Czułość: 109±3dB
Impedancja: 32Ω
Maks. moc nadajnika przy częstotliwości 2,4 Ghz – 2,4835 GHz:  5mW
Pojemność etui ładującego: 250 mAh (litowo-polimerowy) 
Pojemność słuchawek: 25 mAh (litowo-polimerowy)
Wymiary etui ładującego: 53 x 37 x 22 mm
Masa etui ładującego:  35 g
Masa słuchawek: 2 g

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz