menu
YHP 05BT BK

Słuchawki True Wireless TABOO

  1. Ekstremalnie wygodne
  2. Ogromny zasięg
  3. Ładowanie bezprzewodowe

Nic nie stanowi taboo

Wejdź w świat elegancji i poznania z nowymi słuchawkami bezprzewodowymi TABOO. Daj się pochłonąć luksusowemu wzornictwu, które przesuwa granice Twojej kreatywności. Zerwij ze zwyczajnością i odkryj nową wewnętrzną siłę.

Wciągające wzornictwo

Wysokiej jakości słuchawki, w połączeniu z eleganckim czarnym kolorem, pochłoną i zachwycą każdego. Ergonomiczne wzornictwo uzupełnione przez etui ładujące 320mAh gwarantuje przedłużony czas odtwarzania i wygodną obsługę w każdych warunkach.
Słuchawki są dostarczane w stylowym etui do ładowania, które można ładować zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo (ładowarka bezprzewodowa nie jest dołączona do zestawu).

Elegancja na zewnątrz, jakość w środku

Słuchawki TABOO korzystają z super-efektywnego i stabilnego transferu przez Bluetooth 5.2 oraz komponentów wysokiej jakości, aby zagwarantować świetne efekty akustyczne bez względu na odtwarzany gatunek muzyczny. Wrażliwe czujniki dotykowe zapewniają użytkownikowi intuicyjną obsługę ulubionej aplikacji włącznie z funkcją odtwarzania/pauzy i odtwarzania poprzedniego/następnego utworu. Umożliwia łatwą obsługę rozmów telefonicznych lub podłączenie do asystenta głosowego. TABOO jest kompatybilne z urządzeniami z systemem Android oraz iOS.

Styl, jakość i elegancja

Słuchawki bezprzewodowe TABOO zachwycą nie tylko Ciebie, ale każdego, kto dba o styl i wizerunek. Odkryj niezwykle wygodne słuchawki True Wireless TABOO i ciesz się zupełnie nowymi, wyjątkowymi wrażeniami słuchowymi.
YHP 05BT BK

Specyfikacje:

Bluetooth BLE v5.2
Profile BT HSP/HFP/A2DP/AVRCP
Zakres działania <10m
Napięcie ładowania DC 5 V (Typ C)
Czas ładowania ≤ 1,5 godz. (przewodowo) / ≤ 2,5 godz. (5 W bezprzewodowo)
Czas odtwarzania ≤ 6 h
Średnica głośników 8 mm
Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz
Czułość 105±3dBA
Impedancja 32Ω±10%
Maks. moc nadajnika przy częstotliwości 2,4GHz - 2,4835GHz 2,5mW
Pojemność etui ładującego 320 mAh (Lithium polymer) 
Pojemność słuchawek 40 mAh (Lithium polymer)
Wymiary etui ładującego 60 x 43 x 29 mm
Masa etui ładującego 33 g
Masa słuchawek 4 g

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz