menu
YPT 01

Elektryczny precyzyjny śrubokręt z końcówkami

  1. Niezliczona liczba bitów do określonych zastosowań
  2. Wysokiej jakości wykonanie z metalu
  3. Inteligentna, kompaktowa konstrukcja

Elektryczny precyzyjny śrubokręt z końcówkami
 

Niezależnie od tego, czy jest to telefon, aparat fotograficzny, pilot, laptop czy inne urządzenie, wkrętak elektryczny ACCURA Pro+ sprawia, że serwisowanie urządzenia jest dziecinnie proste.

Zestaw oferuje 48 różnych bitów, od standardowych bitów krzyżowych i płaskich po bardzo rzadkie i specyficzne bity. Zestaw zawiera również precyzyjną pęsetę i mały metalowy dwustronny drążek do podważania, na przykład do otwierania laptopów.

Akumulator zapewnia do 180 minut ciągłej pracy, więc nie musisz się martwić, że wkrętarka rozładuje się podczas konserwacji. Ze stanu całkowitego rozładowania ładuje się do pełna w 60 minut dzięki szybkiemu ładowaniu prądem 2A.

Wysokiej jakości metalowa obróbka zestawu zapobiega zginaniu lub degradacji bitów, jednocześnie czyniąc go bardziej odpornym na upuszczenie.

Wbudowany bezpośrednio we wkrętarkę wyświetlacz pokazuje poziom naładowania akumulatora oraz kierunek obrotów wkrętarki. Dzięki okienku w opakowaniu zewnętrznym zestawu, poziom naładowania akumulatora można monitorować nawet podczas ładowania złożonego zestawu, dzięki czemu nie ma potrzeby ładowania wkrętaka po wyjęciu z opakowania.
 
YPT 01

Specyfikacja:

Materiał: hartowane aluminium i inne stopy metali
Napięcie ładowania: DC 5V/2 A
Napięcie baterii: DC 3,7 V
Pojemność akumulatora: 350 mAh
Moment obrotowy: 0,3 Nm (elektryczny), 3,5 Nm (ręczny)
Obroty:  170 ot./min
Wymiary wkrętaka: 134,5 mm x 17 mm
Waga wkrętaka: 52 g
Waga zestawu: 427 g

 

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz
Arkusz informacyjny /CZ/ Pobierz