menu
YSM F10

Statyw podróżny do kamer

  1. Uniwersalny zawias 1/4"
  2. Uchwyt na telefon komórkowy
  3. Lekki i łatwy do złożenia

Statyw podróżny do kamer


Podróżny statyw fotograficzny z uniwersalnym gwintem 1/4" i uchwytem na telefon komórkowy idealny dla początkujących entuzjastów fotografii. Zmienna regulacja kierunku i wysokości pozwala na łatwe i stabilne tworzenie kompozycji. Niska waga konstrukcji i proste składanie umożliwiają zabranie statywu bezpośrednio w teren.

Uniwersalny gwint 1/4" dla łatwego połączenia i kompatybilności z szeroką gamą aparatów i urządzeń.
W zestawie uchwyt do telefonu komórkowego  kompatybilny z gwintem 1/4"". Dzięki temu można korzystać z umiejętności technicznych telefonu bezpośrednio w terenie.

Wbudowana poziomica bąbelkowa zapewnia, że statyw jest zawsze zawsze wyważony, umożliwiając precyzyjne i stabilne fotografowanie. Unikalna funkcja pochylania głowicy w trzech kierunkach zapewnia elastyczność podczas transmisji na żywo i nagrywania wydarzeń z różnych perspektyw.

Dzięki wysokości podnoszenia do 1510 mm (z podniesioną kolumną środkową) i złożonej wysokości 520 mm, osiągnięcie idealnej wysokości jest dziecinnie proste. Ta zmienność umożliwia łatwą regulację wysokości i kompozycji zgodnie z wymaganiami.

Statyw ma średnicę 21 mm i choć waży zaledwie 0,9 kg, jest w stanie utrzymać kamerę o maksymalnym obciążeniu 2 kg. W zestawie znajduje się poręczny futerał podróżny.

 

YSM F10

Specyfikacja:

Średnica 21 mm 
Maksymalna wysokość: 1510 mm (podniesiona kolumna centralna)
Maksymalna wysokość: 1190 (bez podnoszenia kolumny centralnej)
Wysokość złożona:  520 mm 
Maksymalne obciążenie:  2 kg
Waga: 0,9kg

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz