menu
YBB 1505

Stylowy i miejski plecak na kamerę

  1. Wytrzymały i odporny na warunki atmosferyczne
  2. Mieści laptopy o przekątnej do 15,6"
  3. Rozszerzalny zakres pojemności do 36 litrów

PLECAK FOTOGRAFICZNY BEZ KOMPROMISÓW

Chcesz bezpiecznie dotrzeć do celu ze swoim sprzętem fotograficznym, podróżować przez naturę i miejską dżunglę, a jednocześnie uwieczniać każdą przygodę? Profesjonalny plecak fotograficzny ZOOMER YENKEE YBB 1505 zapewnia ochronę aparatu, obiektywów, kart pamięci, laptopa 15,6"", dysków zewnętrznych, smartfonów i innych wrażliwych urządzeń. Plecak rozkłada ciężar w taki sposób, że nie poczujesz ciężaru na plecach i docenisz swobodę ruchów, niezależnie od tego, czy fotografujesz wydarzenie kulturalne, streamujesz w mediach społecznościowych, czy tworzysz egzotyczny dziennik z podróży.


PRZESTRONNY I PRAKTYCZNY UKŁAD

ZOOMER YENKEE YBB 1505 jest chroniony progresywnym wodoodpornym materiałem EVA. Nie ma potrzeby martwić się burzami lub przypadkowym deszczem. Solidna i stabilna konstrukcja sprawia, że czujesz się bardziej komfortowo podczas przenoszenia, a elektronika, która jest umieszczona w wygodnie zaprojektowanych schowkach, jest lepiej chroniona. Dzięki dobrze zorganizowanym kieszeniom i poręcznym zamkom błyskawicznym można łatwo wyjąć aparat, laptop lub inne akcesoria i zawsze być w ruchu, podczas gdy inne technologie są bezpiecznie ukryte w plecaku.


NIEZAWODNIE CHRONI WRAŻLIWĄ TECHNOLOGIĘ

Na uwagę zasługuje również ładne, rozwijane wzornictwo. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na swój sprzęt, możesz zwiększyć pojemność do 36 litrów, aby uzyskać naprawdę komfortową objętość. Wysokie wymagania fotografów, profesjonalistów medialnych i influencerów były inspiracją dla plecaka fotograficznego YENKEE ZOOMER YBB 1505, który nie zawiedzie Cię nawet w pracowity dzień w terenie. Pracuj wydajnie i zapewnij swojemu cennemu sprzętowi wysoki poziom bezpieczeństwa, na jaki zasługuje.
YBB 1505
Waga: 1,5 kg
Wymiary: 42 x 31 x 22 cm
kolor: czarny / szary
Pojemność: 25 l (36 l)
Odpowiedni dla notebooka: do 15,6"
Główny materiał: EVA, poliester żakardowy
Podszewka: poliester

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz