menu
YSP 3000GN

TWS Bluetooth Reproduktor HAMMER

  1. Bluetooth 5.0
  2. Wytrzymały i stylowy
  3. Wytrzymały, odporny na uderzenia outdoorowy design

Młot na nudę

Jeżeli chcesz się bawić z przyjaciółmi lub znajomymi w ogrodzie, w parku lub w pracy, musisz mnie zabrać ze sobą. Jestem bezprzewodowym głośnikiem Bluetooth Yenkee YSP 3000GN Hammer, a nuda od tej pory będzie dla Ciebie pojęciem nieznanym. Podłącz mnie do swojego telefonu komórkowego, tabletu lub odtwarzacza mp3, zaproś znajomych i możesz rozpocząć imprezę domową.

Duża przestrzeń do zabawy

Ponieważ jestem wyposażony w technologię TWS (True Wireless Stereo), można do mnie podłączyć inny głośnik Bluetooth i zwiększyć moc wyjściową do 40 W, czyli dwukrotnie. Dzięki takiemu dźwiękowi mogę spędzić naprawdę dużo czasu w ogrodzie lub na siłowni, nie wyczerpując się przy tym.

Zniosę to, czego inni nie mogą

W mojej wytrzymałej, wodoodpornej konstrukcji, która wytrzyma niemal każde traktowanie, znajduje się akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności 2500 mAh. Dzięki temu mogę grać nawet przez 22 godziny. A gdy zabraknie mi energii, mogę ją bardzo szybko naładować przez złącze USB-C, dzięki czemu zabawa może trwać dalej.

Podłącz mnie do wszystkiego

Twórcy w sprytny sposób wbudowali we mnie technologię bezprzewodową Bluetooth 5.0, która jest w pełni kompatybilna ze starszymi urządzeniami i niższymi wersjami Bluetooth. Ponadto jestem wyposażony w gniazdo 3,5 mm, dzięki czemu można podłączyć źródło muzyki za pomocą kabla. A dzięki wbudowanemu mikrofonowi i funkcji zestawu głośnomówiącego można rozmawiać z mamą bez telefonu przyklejonego do ucha.
YSP 3000GN

Specyfikacje:

Wersja Bluetooth 5.0
Odległość od źródła dźwięku do 10 m
Moc wyjściowa 20W (RMS)
Głośnik φ 66 mm
Pasmo przenoszenia 60Hz-15kHz
Odstęp sygnału od szumu  ≥85dB
Maksymalna moc nadajnika 100 mW przy częstotliwości 2,4 GHz - 2,4835 GHz
Typ akumulatora Litowo-jonowy (7.4V/2500mAh)
Wejście zasilania DC 5V/1A (TYPE C)
AUX (Zewnętrzne) Złącze 3,5 mm
Czas odtwarzania < 22h (50% volume)
Wymiary 280 x 111 x 86mm
Ciężar 1500g

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz