menu
YAU C65

Uniwersalna ładowarka USB C

  1. Power Delivery 65W
  2. Dwustronna konstrukcja typu C
  3. Dla smartfonów, tabletów i laptopów

Ładuj szybko i bez kompromisów

Chcesz być na bieżąco? Twoje inteligentne urządzenia muszą pozostać naładowane. A jeśli zabraknie im tchu, sięgnij po uniwersalną ładowarkę YENKEE YAU C65. Dzięki wysokiej mocy 65 W i technologii Power Delivery niezawodnie i szybko ładuje nie tylko telefony komórkowe i tablety, ale także wymagające laptopy. A dzięki złączu USB-C nie musisz badać końcówki kabla i przekręcać jej, aby urządzenie poprawnie się połączyło.

Nad morze, do domu i do biura

Docenisz również skromne rozmiary i niewielką wagę ładowarki YENKEE YAU C65, dzięki czemu możesz ją włożyć do kieszeni kurtki tak, aby nie przeszkadzała. YENKEE YAU C65 posiada również poręczny kabel o długości 1,8 metra, dzięki czemu nie trzeba wciskać się pod biurko, aby podłączyć urządzenie do gniazdka. W ten sposób Twoje urządzenia pozostają zasilane, więc nie przegapisz żadnych wiadomości od przyjaciół, sportu czy polityki, gdziekolwiek jesteś.

Myśli o bezpieczeństwie

Uniwersalna ładowarka YENKEE YAU C65 jest jedną z najbezpieczniejszych na rynku, ponieważ posiada zabezpieczenia przed przepięciem, przegrzaniem czy nadmiernym prądem. Wbudowana inteligentna technologia wykrywa poziom intensywności ładowania i sprawdza, czy urządzenie jest w pełni naładowane. Następnie automatycznie się wyłącza, więc możesz zostawić na noc ładujący się telefon, tablet czy laptop ze spokojnym sumieniem.
YAU C65

Specyfikacje:

Oznaczenie modelu YAU C65
Napięcie wejściowe AC (prąd stały) 100–240 V
Częstotliwość wejściowa 50/60 Hz
Napięcie wyjściowe maks. DC 20,0V (prąd stały)
Prąd wyjściowy max. 3,25A 
Moc wyjściowa max. 65,0W
Średnia wydajność w trybie aktywnym 88,11%
Wydajność przy niskim obciążeniu (10%) 78,50%
Zużycie energii bez obciążenia 0,21W
Długość kabla 1,8m

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz