menu
YAU C100

Uniwersalna ładowarka USB C

  1. Power Delivery 100W
  2. Dwustronna konstrukcja typu C
  3. Dla smartfonów, tabletów i laptopów

Dodatkowe 100 W mocy nawet dla wymagających laptopów

Dzisiejszy świat nie może obejść się bez ciągłej łączności i naładowanych urządzeń. Dlatego właśnie powstała uniwersalna ładowarka YENKEE YAU C100, która dzięki mocy 100W i technologii Power Delivery szybko dostarczy energię do smartfona, tabletu, a także wymagającego laptopa graficznego lub gamingowego. A dzięki złączu USB-C nie musisz obracać końcówki kabla, żeby zorientować się, jak go podłączyć.

Zabawa i praca w dowolnym miejscu i czasie

Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy w podróży służbowej, potrzebujesz stałego dostępu do informacji, a więc inteligentnych urządzeń, które zawsze są pełne energii. Uniwersalna ładowarka YENKEE YAU C100 będzie Twoim idealnym partnerem, ponieważ jest bardzo kompaktowa i lekka. Ponadto, w przeciwieństwie do tradycyjnych ładowarek, YENKEE YAU C100 posiada kabel o długości 1,8 metra, dzięki czemu nie musisz wspinać się pod biurko, aby podłączyć urządzenie do gniazdka.

Technologia naładowana bezpieczeństwem

Uniwersalna ładowarka YENKEE YAU C100 jest jedną z najbezpieczniejszych na rynku. Chroni nie tylko przed wahaniami mocy w sieci, ale także przed zwarciem, przegrzaniem czy nadmiarem prądu. Inteligentna jednostka sterująca zapewnia prawidłową komunikację z ładowanym urządzeniem i dostarcza mu tylko tyle energii, ile faktycznie potrzebuje. Następnie automatycznie się wyłącza, więc nie ma problemu z pozostawieniem dowolnego urządzenia ładującego się na noc.
YAU C100

Specyfikacje:

Oznaczenie modelu YAU C100
Napięcie wejściowe AC (prąd stały) 100–240 V
Częstotliwość wejściowa 50/60 Hz
Napięcie wyjściowe maks. DC 20,0V (prąd stały)
Prąd wyjściowy max. 5,0A
Moc wyjściowa max. 100,0W
Średnia wydajność w trybie aktywnym 89,27%
Wydajność przy niskim obciążeniu (10%) 84,98%
Zużycie energii bez obciążenia 0,21W
Długość kabla 1,8m

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz