menu
YTC 1101

Uniwersalna stacja dokująca na notebook z USB C

  1. Technologia Plug & Play
  2. Rozwiązanie 11 w 1
  3. Aluminiowy design premium

Rozwiązanie 11w1

Stacja dokująca z 11 różnymi dodatkowymi portami, których brakuje w Twoim notebooku. Wszechstronna droga do łączności.
Další
Zpět
Rozwiązanie 11w1

Możliwość poszerzenia o dwa dodatkowe monitory

Wyświetlaczy nigdy dość. Uzyskaj wystarczającą ilość przestrzeni do pracy dzięki trzem różnym portom wyjścia wideo HDMI, DisplayPort i VGA.
Další
Zpět
Możliwość poszerzenia o dwa dodatkowe monitory

A do tego połączenia

Trzy porty USB-A do podłączenia ulubionej klawiatury lub myszy oraz zewnętrznej pamięci masowej. Dwa z nich to również USB 3.0 o prędkości transferu danych do 5 Gbps.
Další
Zpět
A do tego połączenia

Prędkość dzięki USB-C 3.2 gen. 1 i smart chipsetowi

Podłączenie do notebooka dba USB-C 3.2 Gen. 1, które należy do obecnych liderów w dziedzinie łączności. Dodatkowo, dzięki zintegrowanemu chipsetowi RTL8153B, masz gwarancję płynnego działania w każdych warunkach.
Další
Zpět
Prędkość dzięki USB-C 3.2 gen. 1 i smart chipsetowi

Moc ładowania do 100 W

Technologia Power delivery 3.0 zapewnia ultraszybkie ładowanie notebook. Przez złącze USB-C może dostarczyć do 100 W mocy ładowania.
Další
Zpět
Moc ładowania do 100 W

Zawsze starczy sił i złącz

Jestem stacją dokującą 11w1. Co to dla ciebie znaczy? Przy pomocy jednego portu USB-C w laptopie wyczarujesz 11 kolejnych złącz dla dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Jeśli laptop zawsze ma apetyt na więcej energii, pokochasz Power Delivery 3.0 i nawet 100 W ładowania, co w połączeniu z wysokiej klasy złączem USB-C 3.2 Gen. 2 pozwoli na szybkie i bezproblemowe ładowanie laptopa.

Dodatkowy obraz

Trzy porty wyjściowe umożliwiają rozszerzenie pulpitu o dwa dodatkowe monitory. Dzięki złączom HDMI 4K/30 Hz, DisplayPort 4K/30 Hz i VGA 1080p/60 Hz możesz podłączyć dowolne urządzenie wideo. Dzięki VGA można również znaleźć zastosowanie dla starszych monitorów lub projektora. Do wspaniałego transferu obrazu można też dodać dźwięk. Klasyczne gniazdo audio 3,5 mm pozwala na korzystanie z ulubionych słuchawek lub głośników.

Szybkość i wszechstronność

Do komfortowej pracy z pewnością przydadzą się wygodne akcesoria. Korzystaj ze swojej ulubionej klawiatury lub myszy dzięki zintegrowanemu portowi USB-A 2.0. Jeśli często korzystasz z różnych pamięci flash lub innych zewnętrznych urządzeń pamięci, ucieszy Cię obecność dwóch portów USB 3.0 o prędkości transferu danych do 5 Gbps. Wszechstronności dodaje mi również klasyczne złącze RJ-45 Ethernet z obsługą połączeń do 1000 Mb/s.

Ergonomia i atrakcyjne wzornictwo

Moja aluminiowa obudowa to nie tylko elegancki wygląd, ale także wydajny system odprowadzania ciepła emitowanego przez notebook. Oprócz funkcji pasywnego chłodzenia, służę również jako poręczna podstawka, która utrzyma notebook, a tym samym klawiaturę, pod znacznie wygodniejszym kątem. Stację dokującą podłącza się przez USB-C i jest ona kompatybilna z systemami macOS, iPadOS oraz Windows 7/8/10.
YTC 1101

Specyfikacje:

Wejście USB C 3.2 Gen.1
Wyjście Typ C (100 W)
  HDMI 4K / 30 Hz
  DisplayPort 4K / 30 Hz
  VGA 1080P / 60 Hz
  1× USB 2.0
  2× USB 3.0
  Port RJ-45 Ethernet (1 000 Mb/s)
  SD/TF slot
  Micro SD slot
  3,5 mm audio jack (obsługa mikrofonu)
Materiał Aluminium + ABS
Długość kabla 40 cm
Wymagania systemowe Port USB C
  Windows 7/8/10
  Mac OS
  iPad OS
  Linux

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz