menu
YMC 20

Uniwersalne mikrofonowe ramię przegubowe

  1. Stylowa i stabilna konstrukcja aluminiowa
  2. Standardowy montaż na gwint 3/8" i 5/8"
  3. Wbudowana prowadnica kabla

Wspieram Twoją twórczość

Nadeszła era streamingu, podcastów i nadawania na żywo. Do nagrywania dźwięku nie wystarczy jednak dobry mikrofon. Zamiast brać cały ciężar na swoje barki, lepiej weź mikrofon na ramię. Moja wytrzymała, aluminiowa konstrukcja, sprężyny wewnętrzne i wbudowana prowadnica kabla gwarantują spełnienie wszystkich Twoich wymagań, a regulowana pozycja zapewnia uzyskanie idealnego nagrania muzyki lub mowy.

Poradzę sobie ze wszystkim

Nie boję się żadnych mikrofonów studyjnych ani komputerowych. Świetnie sobie radzę ze standardowym gwintem 3/8"" lub 5/8"". Kompatybilność tę zapewnia też zawarta w komplecie przejściówka z męskiego gwintu 3/8"" 16 mm na żeński 5/8"" 27mm. Dzięki temu podłączenie europejskich i amerykańskich mikrofonów nie sprawi najmniejszego problemu.

Trzymaj kąt!

Przeguby mam giętkie jak gimnastyczka, na pewno spodoba Ci się moja elastyczność i optymalne ustawienie kąta, pod którym skierowany jest Twój mikrofon. Potrafię również zablokować przeguby, gwarantując tym samym stabilność ustawionej przez Ciebie pozycji. Umiem też stać nieruchomo w miejscu. Przy pomocy kilku obrotów śruby przymocujesz mnie do blatu biurka i nie ruszę się stamtąd o krok.
YMC 20

Specyfikacje:

Materiał stal/plastik/aluminium
Nośność 1 kg
Max. zakres wysokości 949 mm
Długość ramienia 825 mm
Kąt obrotu 360°
Średnica ramienia 45 x 23 mm
Odległość między zaciskami montażowymi 10 - 60 mm
Masa produktu 1,35 kg

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz