menu
YSM 720

Uniwersalny zestaw do vlogowania

  1. Oprawa oświetleniowa LED
  2. Elastyczne ramię
  3. Nadaje się do smartfonów 6,5”

Komplet, na który można liczyć

Nie składaj swojego wyposażenia z różnych komponentów, które do siebie nie pasują. Jestem uniwersalnym zestawem do vlogowania, który ma wszystko, czego potrzebujesz, by tworzyć doskonałe widea i zdjęcia. Stoję na solidnej podstawie mojego statywu, moje światło LED sprawia, że podczas pracy promieniejesz, a ja zawsze mocno trzymam Twój sprzęt. Krótko mówiąc, jestem świetnym partnerem w domu i w podróży.

Elastyczny siłacz z szeroką perspektywą

Choć moja konstrukcja wygląda na zgrabną i składaną, w rzeczywistości nie jestem słabeuszem. Połączenie aluminium i plastiku zostało użyte w mojej konstrukcji, aby wesprzeć Cię w każdej sytuacji i okolicznościach. Możesz więc bez problemu przymocować wideoprojektor, kamerę, aparat, stabilizator czy uchwyt na telefon komórkowy do mojego statywu, który oczywiście jest w zestawie, więc nie musisz się o niego martwić. Oprócz mocy, mogę również zaimponować perspektywą widzenia. Dzięki obrotowej głowicy kulowej i elastycznemu ramieniu, uchwycę perspektywę 360° w różnych pozycjach. 

Niech stanie się światłość

Podczas nagrywania filmów pokażę cię w najlepszym świetle LED, które zawiera zintegrowaną baterię 2000 mAh. Baterie naładuję za pomocą zwykłego USB C. Oczywiście dam znać, jaki jest poziom energii przy pomocy czterech diod z tyłu lampki LED. W uzyskaniu idealnych warunków pomoże ci pokrętło do regulacji natężenia oświetlenia, a także Bluetooth shutter, która pozwala tworzyć materiały z odległości nawet 10 metrów.
YSM 720

Specyfikacje:

Statyw  
Gwint 1/4"
Maksymalna wysokość 122 mm
Minimalna wysokość 47 mm
Wysokość po złożeniu 153 mm
Masa 114 g
Maksymalna nośność 5 kg
Materiał Aluminium + ABS
   
Oprawa oświetleniowa LED  
Wejście DC 5 V / 2 A, USB C
Temperatura kolorów Zimna biel: 6000 K
Pobór mocy 9 W
Ilość diod LED 56
Światłość 800 lm
Stopień ochrony IP IP64
Bateria 2 000 mAh
Czas świecenia 3-4 h
Wymiary 66x87x25 mm
Masa 79 g
   
Elastyczne ramię  
Wymiary 40x24x240 mm
Masa 75 g
Nośność 150 g
   
Uchwyt na telefon komórkowy  
Do telefonów o szerokości od 56 do 68mm
Wymiary 85x37x25,5 mm
Masa: 37,5 g
   
Masa zestawu 363,5 g

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz