menu
YBB 1502

Wielofunkcyjny plecak Flashpacker do notebooków 15,6"

  1. Maksymalna ochrona i duża pojemność
  2. Tapicerowane szelki i port USB
  3. Business casual i praktyczny design

Miejski żywioł

Betonowa dżungla to mój dom. Codziennie rano towarzyszę ci w drodze do pracy w środkach komunikacji miejskiej, a kiedy już jest po pracy, ruszam z tobą na spotkanie z rekreacją. W moim korpusie schowasz notebook 15,6"", mnóstwo elektronicznych gadżetów, a do tego jeszcze na przykład sweter, jeśli miałoby się ochłodzić. Pomimo to wciąż zachowam swój business casual design.

Obrońca słabszych

Cenna elektronika, ale również dokumenty są ze mną bezpieczne. Sumiennie schowam wszystkie twoje rzeczy, które będą zabezpieczone przez nagłym deszczem czy na przykład niezamierzonymi uderzeniami. Ponadto do swoich pomocników zawsze łatwo się dostaniesz dzięki sprytnym obustronnym zamkom, które umożliwią otworzenie plecaka zawsze w optymalny sposób.

Naprawdę smart plecak

Jesteś w podróży, masz włączoną nawigację w telefonie i spada poziom baterii. Częsty scenariusz wszystkich podróżników. Bez obaw. Wygodnym naładowaniem twojego telefonu komórkowego zajmie się powerbank, który możesz schować w plecaku i połączyć przez wbudowane złącze USB. Ręce będziesz mieć wciąż wolne i możesz wygodnie ruszyć w wir metropolii.
YBB 1502

Specyfikacje:

Materiał Poliester 840D
Materiał podszywki Poliester 210D
Wymiary 46x31x17 cm
Masa 865 g
Maksymalne obciążenie 10 kg
Objętość 20 l

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz