menu
YKM 2007CS

Zestaw klawiatury i myszy bezprzewodowej

  1. Cicha i stylowa klawiatura bezprzewodowa 2,4 GHz
  2. Klawiatura pełnowymiarowa z precyzyjnym profilem klawiszy
  3. Mysz z niskim profilem o rozdzielczości 1 600 DPI

Klawiatura z myszą w jednym zestawie

Szukasz idealnego zestawu combo do swojego komputera? Poznaj świetnie opracowany set bezprzewodowy YKM 2007 YENKEE. Składam się z dwóch części – klawiatury i myszy, które komunikują się z Twoim komputerem przez jedno złącze USB. Dzięki bezprzewodowemu odbiornikowi sygnału o częstotliwości 2,4 GHz transmisja zagwarantowana jest na odległość nawet 10 metrów. Ponadto w opakowaniu znajdziesz też redukcję na USB/C, dzięki której można mnie podłączyć do nowoczesnych notebooków.

Elegancja w czerniach i szarościach

Będę Twoim niezawodnym rozwiązaniem do rozrywki i prac biurowych. Mój cienki i elegancki korpus jest wyprodukowany z materiałów premium. Aby pisanie było wygodniejsze, klawisze mam osadzone na przełącznikach nożycowych najlepszej jakości, które cechuje natychmiastowy odzew na wciśnięcie. Poza tym jestem bardzo cicha i nie będę przeszkadzać Twojemu otoczeniu.

Ergonomiczna mysz

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i miłej w dotyku powierzchni jestem świetnym rozwiązaniem do domu i biura. Mogą mnie używać osoby leworęczne i praworęczne. Czułość można ustawić nawet na 1 600 DPI, co stanowi optymalną prędkość do pracy z dokumentami. Wszystko to wzbogaca dodatkowo fakt, że wykonano mnie w designerskim stylu, dzięki któremu będę ozdobą Twojego biurka.

Klawiatura multimedialna

Częścią zestawu jest pełnowymiarowa klawiatura z precyzyjnym profilem klawiszy. Klawisze multimedialne wraz z blokiem numerycznym umożliwiają uruchomienie i obsługę niektórych najczęściej używanych aplikacji poprzez wciśnięcie jednego klawisza. Właśnie dzięki swojej niskiej masie i technologii bezprzewodowej nadaję się do użycia z notebookami o niewielkich rozmiarach, na których pisanie dłuższych tekstów często bywa uciążliwe.
YKM 2007CS

Specyfikacja:

Napięcie robocze myszy 1,5 V / 10 mA (1 x alkaliczna AA)
Napięcie robocze klawiatury 1,5 V / 5 mA (2 x alkaliczna AAA)
Częstotliwość bezprzewodowa 2408–2474 MHz
Kanały robocze 34 z automatycznym przełączaniem (Auto Hopping)
Odległość transferu do 10 m
Rozmiary klawiatury 440 x 135 x 23 mm
Rozmiary myszy 108 x 61 x 30 mm

Wymagania systemowe:

Port USB  
Windows 7/8/10   
Mac OS X  

Do pobrania

Synchronizacja modułu Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz