menu
YKM 1006CS

Zestaw klawiatury i myszy przewodowej EGO

  1. Klawiatura odporna na zalanie
  2. Precyzyjna mysz z rozdzielczością 1000 dpi
  3. Przeznaczone do użytku w gospodarstwach domowych lub biurze

Zestaw do domu i biura

Jestem świetnym zestawem wytrzymałej klawiatury i efektywnej myszy, która jest przygotowana do wykorzystania w domu i w biurze. Dzięki eleganckiemu i jednocześnie minimalistycznemu stylowi pasuję wszędzie. W czerni wtopię się w design Twojego biura i będziesz móc skupić się na pracy.

Stworzone do wszystkich zadań

W związku z tym, że mam zasadniczy wpływ na Twoją wydajność, moi twórcy stworzyli mnie prostą, funkcjonalną i wytrzymałą. Nie potrzebuję baterii. Po prostu podłącz mnie przez złącze USB i będę działać, aż Ci się palce zmęczą.

Ergonomia na pierwszym miejscu

Pożegnaj się z niewygodą i ciesz się moją precyzją, ponadto z czujnikiem optycznym z rozdzielczością 1000 DPI. Jestem symetryczną myszą, którą można trzymać w prawej i lewej ręce. Jeśli kładziesz nacisk na funkcjonalność i prosty design, będę dla Ciebie właściwym wyborem.

Nie boję się płynów

Rozlany napój na klawiaturze. Więcej niż częsty wypadek chyba we wszystkich biurach. Ze mną nie musisz się obawiać. W korpusie znajduje się system drenujący, który odprowadzi nadmiar płynu poza klawiaturę. Nie dojdzie do uszkodzenia żadnych płaskich złącz ani innych części krytycznych.

Uprość sobie życie

W moim rozkładzie klawiszy nie znajdziesz żadnych komplikacji. Pełny rozmiar, klawisze z przyjemnym wciskiem i zwyczajna wygoda podczas pisania. Precyzja to oczywistość. Prędkości uderzeń pozazdrości Ci każdy pisarz.
YKM 1006CS

Specyfikacje:

Napięcie robocze myszy 5 V DC (≤ 100 mA)
Napięcie robocze klawiatury 5 V DC (≤ 100 mA)
Typ złącz USB
Skok klawiszy klawiatury 3,5 ± 0,3 mm
Złącze myszy Żywotność 3 milionów kliknięć
Wymiary klawiatury 435 x 157 x 30 mm
Wymiary myszy 108 x 61 x 37 mm
Długość kabla 150 cm (dla myszy i klawiatury)

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz