menu
YHP 3035

7.1-kanałowy zestaw słuchawkowy SHADOW

  1. 7.1-kanałowy wirtualny dźwięk przestrzenny
  2. Główny pałąk z samoczynną regulacją
  3. Wibracje basowe

Wygoda zagwarantowana

Wygodne słuchawki są podstawą każdego setupu do gier. Mój korpus jest zbudowany z bardzo wygodnego pałąka nagłownego z samoczynną regulacją i nauszników, które zagwarantują absolutną wygodę, dzięki dużemu rozmiarowi i wygodnemu materiałowi. W połączeniu z niską masą jestem idealnym towarzyszem na długie seanse gier bez szumów w tle czy nieprzyjemnego ucisku uszu.

Wciągnę cię do gry

Dźwięk jak w kinie, który naprawdę cię oszołomi. Dzięki specjalnym głośnikom wewnątrz korpusu, potrafię wyczarować dźwięk przestrzenny 7.1., który cię dosłownie otoczy. Ponadto dysponuję funkcją wibracji basowych. To przenosi aktualną aktywność do całych słuchawek, i możesz jeszcze bardziej zanurzyć się we wrzawie bitwy. Przez połączenie dźwięku przestrzennego i wibracji jakiekolwiek wrażenia z grania w gry czy oglądania filmów przesuwają się na zupełnie inny poziom.

Światło na końcu misji

Na moim korpusie znajdziesz gustowne podświetlenie LED, które podkreśli twój styl gry. Wszystkie elementy świetlne są stworzone tak, by można mnie znaleźć w ciemności, a jednocześnie, aby nie przeszkadzały tobie ani twoim towarzyszom w grze. Docenisz też możliwość wyłączenia mikrofonu bezpośrednio na regulatorze głośności umieszczonym na kablu.
YHP 3035

Specyfikacja:

Cechy słuchawek  
Głośnik 50 mm (magnesy neodymowe)
Pasmo przenoszenia 20 Hz–20 kHz
Impedancja nominalna 32Ω±5
Czułość 112dB±3dB
Nominalna moc na wejściu 55mW (5V DC/110mA)
   
Cechy mikrofonu  
Typ mikrofonu Kondensatorowy
Impedancja nominalna 2,2 kiloomów
Pasmo przenoszenia 20 Hz–10 kHz
Czułość -42+/-3dB
   
Masa 305g
Długość kabla 2,4 m
Połączenie Złącze USB (pozłacane)
   
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10 

Do pobrania

Software Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz