menu
YSP 215BK

Zestaw stołowych głośników 2.1-kanałowych

  1. Zasilany przez USB
  2. Kompaktowy i stylowy design
  3. Świetny i precyzyjny dźwięk

DŹWIĘK, KTÓRY GRA WSZYSTKIMI KOLORAMI

Jeżeli zależy Ci na doskonałym dźwięku podczas słuchania muzyki, jestem tu dla Ciebie - YENKEE YSP 215BK. Oferuję niezrównaną głębię basów, wysoką jakość dźwięku i niesamowite wzornictwo gamingowe, więc niezależnie od tego, czy grasz w najnowsze gry, słuchasz muzyki czy oglądasz filmy, masz pewność, że otrzymujesz to, co najlepsze, w doskonałej cenie! Dodatkowo posiadam podświetlenie, które zmienia się w zależności od natężenia dźwięku.

ZMIESZCZĘ SIĘ WSZĘDZIE

Dodatkowym atutem są kompaktowe wymiary mojego korpusu. Eleganckie głośniki stereofoniczne z dwoma satelitami i głośnikiem niskotonowym w subtelnym szarym wykończeniu mają minimalne wymiary, więc zmieszczą się na małym biurku obok komputera lub laptopa, pozostawiając jeszcze sporo miejsca na miskę popcornu. Dzięki temu jestem idealnym towarzyszem zapewniającym doskonałe wrażenia dźwiękowe w grach oraz długich i krótkich filmach wideo.

ŁATWO MNIE KONTROLOWAĆ

Moją największą zaletą jest prosta obsługa, z którą poradzi sobie nawet dziecko. Dźwięk wysokiej jakości jest dostarczany przez złącze audio 3,5 mm, które wystarczy podłączyć do gniazda w komputerze. Podobnie jest z regulacją głośności, którą steruje się za pomocą dużego pokrętła umieszczonego z przodu głośnika niskotonowego. Zasilanie zapewnia kabel USB łączący głośniki z komputerem. Podłącz więc wtyczkę i ciesz się muzyką!
YSP 215BK

Specyfikacje:

Moc wyjściowa 2x5W + 2x3W
Pobór mocy USB 5V DC / 1A
Jednostka głośnikowa 2x3" + 2x2"
Impedancja
Pasmo przenoszenia 150Hz - 20KHz
Stosunek sygnału do szumu ≥85dBA
Długość kabla zasilającego 1,3m
Długość kabla audio 1,3m (złącze 3,5 mm jack)
Długość kabla satelitarnego 0,8m
Wymiary 234 x 98 x 107mm + 2x 75 x 98 x 100mm 
Masa 900g
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10 
  Mac OS X

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz