menu
Kolory
YMS 2080GY

Bezprzewodowa ładowalna mysz 2.4G SLIDER

  1. Ciche przełączniki
  2. Bateria do ponownego naładowania
  3. Ultra lekka konstrukcja
Kolory

Cicha praca z dokładnością do milimetra

Jeżeli potrzebujesz ciszy do pracy, to mysz SLIDER jest odpowiednim wyborem. Ultra ciche przełączniki myszy nie zakłócą Twojej pracy. Nadaje się także do przestrzeni otwartych, sal lekcyjnych i innych miejsc, gdzie może być wymagana cisza. Dzięki ergonomicznemu kształtowi i miłej w dotyku powierzchni mysz jest świetnym rozwiązaniem do domu i biura.

Czas pracy, który zadziwia

Slider wyposażony jest w wydajną baterię, która wystarcza na wiele godzin ciągłej pracy. Do ładowania baterii myszy możesz użyć dowolnego źródła zasilania USB (w tym portów USB w komputerze lub laptopie). W zestawie znajduje się kabel do ładowania typu C. Gdy mysz nie jest używana, można ją wyłączyć, aby oszczędzać baterię, przedłużyć jej czas pracy oraz odstępy między ładowaniem.

Jakość i ergonomia

Szukasz myszy wysokiej jakości, bardzo lekkiej, cichej i ergonomicznej? SLIDER jest dokładnie tym, czego szukasz.  Kąt i wysokość myszy wybrano tak, aby nadgarstek znajdował się w optymalnej pozycji. Zaawansowany optyczny czujnik 2,4G bezprzewodowej myszy akumulatorowej zapewnia bezbłędną funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Kolejną niepodważalną zaletą jest ogólna waga urządzenia, dzięki czemu należy ono do grupy ultralekkich myszy bezprzewodowych.
YMS 2080GY

Specyfikacje:

Liczba przycisków 6
Wejście DC 5V USB C
Zintegrowana bateria 600 mAh (Lithium polimerowa)
Złącza Bezprzewodowe 2,4 GHz / USB C - USB A
Zakres działania < 10 m
Interfejs Złącze USB 
Czujnik Pixart 3212
Rozdzielczość 800/1200/1600/2400 DPI
Maksymalna moc nadajnika przy częstotliwości 2,4 GHz - 2,4835 GHz 12mV
Ciągły czas eksploatacji 30-35 godzin
Długość kabla 120 cm
Wymiary 105 x 68 x 38mm
Masa 85 g

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz