menu
Kolory
YAC 5300WH

3w1 Bezprzewodowa stacja ładująca

  1. Elegancki design
  2. Szybkie ładowanie bezprzewodowe 15 W
  3. Jednoczesne ładowanie trzech urządzeń
Kolory

Jedna stacja rządzi wszystkim

Jestem stacją ładującą 3w1, która potrafi ładować nawet trzy urządzenia naraz.
Další
Zpět
Jedna stacja rządzi wszystkim

Energia dla twojego setupu

Potrafię dostarczyć energię do jakiegokolwiek telefonu komórkowego z certyfikatem Qi. Kolejne miejsca mogą zająć słuchawki Apple Airpods i zegarek Apple Watch.
Další
Zpět
Energia dla twojego setupu

Tak szybko. Tak bezpiecznie

Wystarczy umieścić telefon na podkładce ładującej, a ładowanie bezprzewodowe rozpocznie się automatycznie. Telefon można ładować w pozycji poziomej i pionowej.
Další
Zpět
Tak szybko. Tak bezpiecznie

LED

O stanie naładowania informuje sygnalizacja LED, która świeci na obwodzie stacji ładującej. LED można wyłączyć przy pomocy przycisku dotykowego.
Další
Zpět
LED

Ewolucja w ładowaniu

Potrafię być jednocześnie świetnym dodatkiem do każdego wnętrza.
Další
Zpět
Ewolucja w ładowaniu

Energia dla twojego setupu

Ładowanie bezprzewodowe już nie jest kwestią marginalną. Jestem stacją ładującą 3w1, która potrafi ładować nawet trzy urządzenia naraz.  Potrafię dostarczyć energię do jakiegokolwiek telefonu komórkowego z certyfikatem Qi. Kolejne miejsca mogą zająć słuchawki Apple Airpods i zegarek Apple Watch. Wszystko połączy się łatwo i szybko. Ładowanie następnie uruchomi się automatycznie i niczymnie musisz już się  przejmować. O podłączenie Airpodów zadba wbudowane złącze lightining. W przypadku zegarka można liczyć na magnes, który go uchwyci i zapobiegnie niepożądanemu upadkowi.

Tak szybko. Tak bezpiecznie

Abym mogła ładować jak najszybciej, można mnie podłączyć do zasilacza z technologią QuickCharge 2.0 lub 3.0 i potrafię osiągnąć moc do 15 W. Prędkość ładowania telefonu znacznie się zwiększy, a ciebie nie musi hamować rozładowana elektronika. Wszystko to potrafię przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Dysponuję ochroną przed przegrzaniem, przepięciami i wyjściu prądu przetężeniowego. Ponadto mam w korpusie wbudowaną detekcję przedmiotów obcych, więc nie ma się czego obawiać.

Ewolucja w ładowaniu

Potrafię być jednocześnie świetnym dodatkiem do każdego wnętrza. Gdy już będziesz mnie mieć na stoliku nocnym, w biurze na biurku lub na blacie kuchennym, włączę się kiedykolwiek. Lekki i elegancki design – to cała ja! Na moim korpusie znajduje się ponadto sygnalizacja LED, która potrafi w łatwy sposób informować o aktualnym stanie ładowania, ewentualnie zwróci uwagę na przedmiot obcy, który nie jest obsługiwany przez ładowanie bezprzewodowe. W nocy możesz wyłączyć LED przy pomocy przycisku dotykowego i nic nie będzie naruszać twojego snu.
YAC 5300WH

Specyfikacje:

Wejście 12 V / 2 A, 9 V / 2,7 A
  Port typu C
Wyjście 15 W / 10 W / 7,5 W / 5 W
Zasięg transmisji ≤ 8 mm
Współczynnik konwersji ≤ 73 %
Wymiary 136 × 101 × 136 mm

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz