menu
Kolory
YGC 100YW

Fotel do gier HORNET

  1. Maximum wygody i wiele ustawień
  2. Wytrzymała skóra PU i wypełnienie z ukształtowanej pianki
  3. Solidna metalowa rama i stabilna pięcioramienna podstawa
Kolory

Fotel jak trzeba

Fotel do gier gwarantuje maximum wygody i świetne wrażenia z gier. Dzięki wielu różnym ustawieniom, połączeniom różnych materiałów i ergonomicznemu designowi można grać w gry wygodnie i bez ograniczeń.
Další
Zpět
Fotel jak trzeba

Wygoda ponad wszystko

Lekko tapicerowane podpórki pod łokcie umożliwiają regulację 3D i można ustawić ich wysokość, kąt poziomy i długość, w celu zapewnienia optymalnej pozycji ramion, łokci i rąk.
Další
Zpět
Wygoda ponad wszystko

Fotel królów

Rama krzesła wyprodukowana została z solidnej stali i jest obita wygodną i oddychającą zimną pianką z otwartymi porami, która gwarantuje wyjątkową wygodę, przewiewność i elastyczność kształtu.
Další
Zpět
Fotel królów

Wedle życzenia

Wysokość siedzenia można ustawić od 47 do 54 cm, a mechanizm bujania umożliwia bujanie do tyłu do 15 stopni. Oparcie można umieścić pod dowolnym kątem od 90 do 180 stopni, co umożliwia wybór optymalnej pozycji do gier, nauki i relaksu.
Další
Zpět
Wedle życzenia

Cichy uchwyt

Gładki i cichy ruch fotela gwarantują 60 mm nylonowe kółka w miękkim poliuretanie, nadającym się do twardych i miękkich powierzchni. Kompletna podstawa zawierająca stalową ramę, kółka i gazowy mechanizm podnośnika klasy 4 zaprojektowano dla maksymalnego obciążenia do 150 kg.
Další
Zpět
Cichy uchwyt

Fotel królów

Jestem fotelem gamingowym Hornet. Uwolnię cię od bólu pleców, niewygody i wszelkiego dyskomfortu podczas grania w gry. Mój korpus jest wyprodukowany z solidnej stali, która wytrzyma długie sesje gier. Ergonomia to moje drugie imię. Tapicerowane podłokietniki z regulacją 3D można ustawić dokładnie według własnych potrzeb. Wysokość, kąt poziomy i długość zmienisz kilkoma prostymi ruchami.

Wygoda ponad wszystko

Mój korpus jest pokryty wygodną i przewiewną pianką, w której się usadowisz i już nigdy nie będziesz chcieć wstać. Tapicerka z wytrzymałej ekoskóry sprawia, że fotel jest bardziej wytrzymały i elegancki.

Wedle życzenia

Bogate możliwości regulacji. Możesz ustawić moją wysokość w zakresie od 47 do 54 centymetrów. Oparcie można umieścić pod dowolnym kątem od 90 do 180 stopni. Ponadto posiadam mechanizm bujania, który pozwoli wychylić się do tyłu nawet o 15 stopni.

Cichy uchwyt

Cisza i wytrzymałość w jednym. Dzięki 60-milimetrowym kółkom nylonowym pokrytym miękkim poliuretanem mój ruch jest cichy i nadaje się do wszystkich powierzchni. Jednocześnie dzięki mojej solidnej konstrukcji wytrzymam obciążenie do 150 kilogramów.
YGC 100YW

Specyfikacje:

Materiały Skóra PU wytrzymała na zadrapania
Tapicerka pianka kształtowana na zimno
Mechanizm Dźwignia (motyl)
Podłokietnik Regulacja 3D
Gazowy mechanizm podnośnika Klasa 4
Materiał podstawy metal
Rozmiar kółek 60 mm
Materiał kółek nylonowy korpus powleczony delikatnym poliuretanem
Regulacja oparcia 90° – 180° (bujanie 90° – 105°)
Wysokość siedzenia od 47 do 54 cm
Wymiary siedzenia 40 x 48 cm
Obciążenie 150 kg

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Deklaracja zgodności Pobierz
Zdjęcia Pobierz