menu
Kolory
YCU 315 WH

Kabel 2.0 USB A – USB C do synchronizacji i ładowania

  1. Uniwersalne zastosowanie
  2. Silikonowa konstrukcja
  3. Organizer kabli w zestawie
Kolory
Kabel SILIC zapewnia szybki transfer danych i niezawodne ładowanie. Dzięki szybkości transferu danych 480 Mb/s i maksymalnej mocy wyjściowej 15 W, kabel USB A do USB C 2.0 jest idealnym towarzyszem do synchronizacji i ładowania urządzeń.
Dzięki uniwersalnym złączom USB A i USB C, kabel SILIC można łatwo podłączyć do większości urządzeń. Niezależnie od tego, czy chcesz przesłać dane, czy naładować urządzenie, ten kabel jest gotowy, aby spełnić Twoje potrzeby. Dzięki maksymalnej mocy wyjściowej 15 W zapewnia szybkie i wydajne ładowanie.
Kabel SILIC o długości 1,5 metra zapewnia dużą swobodę ruchów i elastyczność. Wykonany jest z niezwykle miękkiego i przyjemnego w dotyku silikonu oraz materiału TPE, który gwarantuje wysoką trwałość. Kabel został zaprojektowany tak, aby wytrzymać długotrwałe użytkowanie i być odpornym na zużycie.
Silikon jest znany z wysokiej odporności na uszkodzenia fizyczne, w tym otarcia, uderzenia i upadki. Materiał ten może chronić kabel i wydłużyć jego żywotność, co jest szczególnie ważne w codziennym użytkowaniu. Jest przyjemny w dotyku i ma miękką teksturę. Sprawia to, że kabel jest wygodny w obsłudze i użytkowaniu. Jego gładka powierzchnia minimalizuje również tarcie i zapobiega plątaniu się kabla.
Opakowanie zawiera organizer kabla i opaskę zaciskową. Dzięki temu poręcznemu akcesorium wszystkie kable będą uporządkowane i łatwo dostępne.
YCU 315 WH

Specyfikacja:

Prędkość transferu danych: 480Mbps 
Prąd ładowania: 5 V/3 A
Moc: 15W
Złącze: USB A 2.0 /USB C 2.0
Materiał:  Silion + TPE 
Długość: 1,5m

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz