menu
Kolory
YGC 500BK

Krzesło biurowe FISHBONE

  1. Maksymalny komfort i ergonomiczna konstrukcja
  2. Regulowane podparcie lędźwiowe, zagłówek i podłokietniki
  3. Mechanizm synchroniczny z funkcją odchylania siedziska
Kolory

JAKOŚĆ, KTÓRĄ DOCENIĄ TWOJE PLECY

Czy należysz do osób, które codziennie spędzają długie godziny w pracy przed komputerem? W takim wypadku docenisz partnera, który zadba o Twoje plecy. Podpórka lędźwiowa krzesła biurowego YENKEE FISHBONE w pełni dopasowuje się do kształtu pleców i tym samym wspiera prawidłową postawę górnej części ciała. Krzesło FISHBONE jest wykonane z materiałów najwyższej jakości, a dzięki swojej konstrukcji poczujesz wyjątkowy komfort, kiedy tylko na nim usiądziesz. Dzięki temu można pracować przez wiele godzin bez bólu pleców i zmęczenia.

KOMFORT DOPASOWANY DO KAŻDEGO

Krzesło biurowe YENKEE FISHBONE posiada synchroniczny mechanizm odchylania, dzięki czemu stale utrzymuje właściwy kąt między oparciem a siedziskiem. Blokada przechyłu i wysokości jest sterowana za pomocą dźwigni, a sztywność wychylenia za pomocą regulatora obrotowego. Nie ma znaczenia, ile masz wzrostu, czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Dzięki krzesłu biurowemu FISHBONE firmy Yenkee możesz zawsze wygodnie ustawić pozycję siedzącą, która jest najlepsza dla Twojego ciała i kręgosłupa.

UCZY, JAK PRAWIDŁOWO SIEDZIEĆ

Nauka siedzenia jest bardzo ważna. W YENKEE jesteśmy świadomi, że kręgosłup lędźwiowy najbardziej cierpi z powodu długotrwałego i nieprawidłowego siedzenia. Nieprawidłowa postawa podczas siedzenia powoduje przede wszystkim bóle pleców, kręgosłupa i głowy. Dzięki unikalnej konstrukcji regulowanego podparcia lędźwiowego składającego się z 9 dwuskrzydłowych podpór pleców, uzyskasz właściwą postawę ciała. Podporządkowują się one kształtowi pleców i zapewniają 4 poziomy nacisku, wspierając kręgosłup i mięśnie pleców we wszystkich kierunkach. Z krzesłem biurowym FISHBONE nauczysz się prawidłowo i wygodnie siedzieć.

KŁADZIEMY NACISK NA JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Właściwy wybór to dopiero początek. Krzesło biurowe FISHBONE firmy YENKEE wyróżnia się wzornictwem i materiałami, z których zostało wykonane. Kładziemy nacisk na precyzyjne wykonanie z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje długi okres eksploatacji nawet w wymagających warunkach. Siatka zapewnia odpowiedni przepływ powietrza i zapobiega poceniu się przylegających części ciała. Wytrzymałe siedzisko zapewnia dużo miejsca, dzięki czemu nie poczujesz się ciasno. Po prostu usiądź i zacznij pracować.
YGC 500BK

Specyfikacje:

Materiał tapicerki tkanina
Wyściółka siedziska pianka formowana na zimno
Materiał podstawy nylon
Materiał kół nylon
Mechanizm synchroniczny
Podłokietnik Regulacja 3D
Tłok gazowy Klasa 4
Rozmiar kółek 60 mm
Kąt odchylenia oparcia 90°- 135°
Wysokość siedzenia 48 - 56 cm
Maksymalna nośność 120 kg
Waga krzesła 15.30 kg

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz