menu
Kolory
YMS 3600YW

Modułowa przewodowa mysz do gier MARKSMAN

  1. Wymienne przełączniki i osłony
  2. W pełni programowalna mysz
  3. Regulowane podświetlenie RGB
Kolory

Kailh a Huano

W połączeniu z przełącznikami Kailh lub nawet wymiennymi przełącznikami Huano zapewnia nieskazitelne wrażenia użytkownika.
Další
Zpět
Kailh a Huano

Wymienne osłony

MARKSMAN to przewodowa mysz gamingowa, modułowa, z wymiennymi przełącznikami oraz wymienną przednią i tylną górną osłoną. W zestawie jest drugi zestaw przełączników, jednakże można użyć dowolnych przełączników. W zestawie znajdują się również wymienne osłony, jeden zestaw krótszy i jeden dłuższy, dla idealnego dopasowania do dłoni użytkownika.
Další
Zpět
Wymienne osłony

MYSZ GAMINGOWA DLA STRZELCÓW WYBOROWYCH

Jeśli chcesz stanąć na podium w e-sporcie lub odnosić sukcesy w misjach dla jednego gracza, opłaca się celnie trafiać. Modułowa mysz do gier MARKSMAN YENKEE YMS 3600YW jest wyposażona w sensor PIXART 3327, który jest w stanie śledzić ruchy Twojej ręki z czułością do 12400 DPI, akcelerację 30 G i super szybkie raportowanie 1000 Hz. Wróg nie ma żadnych szans. Aby uzyskać idealną reakcję przycisków, modułowy system myszy umożliwia wymianę przełączników. W zestawie znajdują się przełączniki Kailh i Huano, ale możesz użyć innych, w zależności od Twoich preferencji.


POŁĄCZENIE Z URZĄDZENIEM DO GIER

W bezpłatnej aplikacji komputerowej można zmieniać różne programowalne funkcje myszy. Na przykład efektowne podświetlenie RGB, które rozświetli Twój pokój kolorami, albo akcje, które mają zostać wykonane po naciśnięciu danego przycisku. Kabel myszy MARKSMAN YENKEE YMS 3600YW pozwoli Ci uniknąć wielu problemów. Koniec z czasochłonnym parowaniem, wystarczy podłączyć kabel USB do komputera, konsoli Xbox lub PlayStation albo tabletu i można zatopić się w grze. Nie potrzebujesz też baterii, ponieważ kabel zapewnia również zasilanie.


MYSZ Z SYSTEMEM MODUŁOWYM

System modułowy umożliwia dostosowanie fizycznych elementów myszy. Oprócz wspomnianych przełączników, można wymieniać przednie i tylne panele. W zestawie z myszą gamingową MARKSMAN YENKEE YMS 3600YW dostaniesz dłuższy i krótszy wariant z kolorowym wzorem, możesz więc wypróbować, który bardziej pasuje do kształtu Twojej dłoni i osobistego stylu. Wykończenie powierzchni panelu częściowo zapobiega poceniu się, nie musisz się więc obawiać, że nadmierna wilgoć uszkodzi Twoją mysz. Graj do woli z modułową myszą gamingową MARKSMAN.
 
YMS 3600YW

Specyfikacje:

Liczba przycisków: 6
Łączność: USB C - USB A
Czujnik: Pixart 3327
Rozdzielczość: ≤ 12400 DPI
Częstotliwość próbkowania: 125/250/500/1000Hz
Przyspieszenie: 30G
Długość kabla: 1,8 m (pleciony)
Wymiary: 124 x 66,1 x 40 do 119 x 66,1 x 40 milimetrów, w zależności od wybranych pokryw górnych
Masa: 67g, bez wagi kabli

Do pobrania

Instrukcje użytkowania Pobierz
Zdjęcia Pobierz
Software Pobierz