menu
Kolory
YCU COIL WE

Spiralny kabel USB do klawiatur mechanicznych

  1. Stylowa kolorystyka i najwyższa jakość
  2. Profesjonalne podwójne osłony kablowe
  3. 5-biegunowe złącze Aviator klasy Premium
Kolory

Nie zadowalaj się przeciętnością

Peryferia gamingowe to nie tylko kwestia jakości, ale także stylu. Każdy chce upiększyć swój kącik do gier w najdrobniejszych szczegółach. Właśnie dla takich graczy wprowadzamy absolutną nowość ze stajni YENKEE, czyli spiralny kabel USB do klawiatur mechanicznych. Profesjonalne podwójne osłony kabli gwarantują bezpieczeństwo i bardzo długą żywotność.

Baw się dobrze!

Szukasz akcesoriów do komputera i chcesz mieć wszystko doskonale dobrane pod względem kolorystyki? Oczywiście, że tak! Wybierz jeden z kolorów zwiniętych profesjonalnych kabli do klawiatur mechanicznych i wznieś wzornictwo na wyższy poziom. Kolory osłon przewodów i złączy są doskonale dopasowane, aby podkreślić wyjątkowy wygląd całego zestawu do gier.

Jakość bez uprzedzeń

Wzornictwo jest ważne, ale co z tego, skoro nie idzie w parze z najwyższą jakością. Spiralny kabel USB Yenkee do klawiatur mechanicznych jest wykonany z wysokiej jakości miedzianego drutu, który ma podwójny płaszcz dla zwiększenia elastyczności i trwałości. Dwie sekcje kabla klasy premium są połączone szybko rozłączanym 5-pinowym złączem Aviator, które zapewnia wyjątkowy wygląd i optymalny transfer danych. Specyfikacja techniczna: USB A/C, UNIWERSALNA POWŁOKA PREMIUM, 5-pin GX16, 28AWG.
YCU COIL WE

Specyfikacje:

Kabel 28AWG
Wtyczka USB A / TYP C
Złącze 5-pinowe GX16 Aviator
Wewnętrzny oplot kabla PP
Zewnętrzny oplot kabla PET
Średnica zwijanej części 25mm
Długość zwijanej części 140mm
Długość rozciągniętego kabla 3,5m (2 m + 1,5 m)

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz