menu
Kolory
YPM 9040GN

Szeroka podkładka pod mysz i klawiaturę

  1. Równomierne ruchy myszy
  2. Udoskonalona stabilność klawiatury
  3. Nieślizgająca się gumowa podstawa o wysokiej przyczepności
Kolory

Pracuj wydajnie

Biuro do pracy to przede wszystkim kwestia stylu i komfortu. Wyobraź sobie podkładkę pod mysz, która przekracza wszystkie Twoje oczekiwania pod względem rozmiaru i praktyczności. Podkładka pod mysz YENKEE YPM 9040BE gwarantuje wysoką stabilność pracy klawiatury i myszy jednocześnie. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, w tym krawędzi, które są wzmocnione mocnymi szwami, co zapobiega uszkodzeniom, deformacjom i ogólnie znacznie przedłuża jej żywotność.

Zrównoważona technologia

Powierzchnia podkładki zapewnia zrównoważony ruch ślizgowy i bardzo dokładne śledzenie, dając każdemu użytkownikowi niezbędną ilość komfortu i wygody w codziennym użytkowaniu. Dzięki swojej powierzchni i zastosowanej technologii obróbki podkładka nadaje się do optycznych czujników myszy laserowej.

Nigdzie nie ucieknie

Już po pierwszym użyciu docenisz bardzo praktyczne zastosowanie szerokiej podkładki pod mysz i klawiaturę. Gumowa podstawa o wysokiej przyczepności i antypoślizgowości całkowicie zapobiega ślizganiu się po biurku. Pożegnaj się z podkładkami, które ciągle wędrują po całym biurku i ciesz się uczuciem doskonałej stabilności.
YPM 9040GN

Specyfikacje:

Wymiary 900 x 400 x 4 mm
Materiał powierzchni Bawełna
Materiał podkładu Guma
Ciężar 750 g

Do pobrania

Zdjęcia Pobierz