menu
Kolory
YMS 3001BK

Ultralekka bezprzewodowa mysz do gier SWIPE

  1. Bardzo niska waga
  2. Możliwość dostosowania wzornictwa
  3. Wysokiej klasy czujnik do gier Pixart 3370
Kolory

Ostateczna zabójczyni

Mysz gamingowa Swipe posiada wysokiej klasy czujnik optyczny Pixart 3370 o wysokiej rozdzielczości 19000 DPI, który wraz z częstotliwością skanowania ""Polling Rate"" może być szczegółowo regulowany w zależności od potrzeb danej gry. Lift off Distance rozwiązuje wysokość, z której mysz zaczyna skanować powierzchnię. Debounce Time"" służy do kontroli powtarzających się sygnałów z naciśnięcia przycisku. Wszystkie te ekskluzywne funkcje znajdują się pod maską tej wysokiej jakości myszy SWIPE.

Fantazja bez granic

Wydajność jest równie ważna jak kształt. Mysz do gier SWIPE pasuje do dłoni tak dobrze, że trudno ją będzie puścić. Kształt myszy, który czerpie inspirację z wymagających wymagań profesjonalnych graczy. Świetnie dopasowana ergonomiczna konstrukcja, w tym 4 wymienne pokrowce dowodzą, że możesz puścić wodze fantazji. Mysz do gier SWIPE została zaprojektowana tak, aby wtopić się w Twoją dłoń.

Zabójca starych uprzedzeń

Mysz bezprzewodowa SWIPE wygodnie komunikuje się z komputerem za pomocą odbiornika 2,4 GHz, dzięki czemu reakcje są praktycznie natychmiastowe. Pożegnaj się na zawsze z przewodowymi myszami i doświadcz relaksującej wolności podczas grania w ulubione gry. Zintegrowany akumulator o pojemności 300 mAh gwarantuje do 44 godzin ciągłego użytkowania. Dla graczy szukających bardziej tradycyjnej konfiguracji możliwe jest korzystanie z myszy z nowoczesnym złączem USB-C, które znajdziemy w pudełku, wraz z reduktorem USB-A.

Twoja mysz, Twoje zasady!

Zostań mistrzem i kontroluj świat gry według własnych zasad. Główną częścią myszy SWIPE jest potężne oprogramowanie do gier, które pozwala wybrać tryb, w którym chcesz grać. Dzięki najbardziej wszechstronnemu systemowi i wielu funkcjom doświadczysz wszechstronności, którą znajdziesz w większości gatunków gier. Zrelaksuj się i przeprogramuj swoją mysz na ulubioną grę i dopracuj wszystko do perfekcji, wraz z jej podświetleniem. Ustawiaj makra jak chcesz i zapisuj wszystkie informacje na swoim komputerze. Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, możesz po prostu wygodnie przesłać plik i kontynuować od ostatniego momentu.
YMS 3001BK

Specyfikacje:

Liczba przycisków 6
Wejście nominalne 5 V < 400 mA
Zintegrowana bateria 300 mAh (litowo-polimerowa)
Połączenie 2.4G bezprzewodowe / USB C - USB A
Zakres działania 10 m
Interfejs USB
Czujnik myszy PAW3370
Rozdzielczość 19000 DPI
Częstotliwość próbkowania 125/250/500/1000 Hz
Przyspieszenie 50G
Maks. moc nadajnika przy częstotliwości 2405 MHz – 2475 MHz 100mV
Czas pracy ciągłej Około 44 godzin (częstotliwość skanowania 1000 Hz bez RGB)
Długość kabla 1,8 m (paracord)
Wymiary 125 × 63 × 40 mm
Waga myszy ok. 65 g
Wymagania systemowe Port USB
  Windows 7/8/10 
  Mac OS X

Do pobrania

Deklaracja zgodności Pobierz
Instrukcje użytkowania Pobierz
Software Pobierz
Zdjęcia Pobierz